Pivovarna Laško Union
Menu

Znamki Laško in Union med najboljšimi na 26. SOF-u!

26. slovenski oglaševalski festival je v soj žarometov postavil najboljše med najboljšimi v oglaševalski stroki. Naši znamki Laško in Union sta se v boju za nagrade odrezali več kot uspešno.

Kljub izjemni borbi, ki trenutno vlada na trgu, tako na ravni trgovcev kot na ravni regionalnih znamk, sta se obe naši znamki uvrstili med častnih 5 finalistov. Znamka Laško je z lanskoletnimi komunikacijskimi projekti skupno osvojila 2 veliki, 2 zlati in 3 srebrna priznanja, s čimer si je prislužila najvišji naziv: znamka leta 2016. Pomembna pika na i celotnemu uspehu znamke pa je tudi osvojena bronasta nagrada za učinkovitost Effie v kategoriji Potrošni izdelki – pijača.

Tudi znamka Union se je z lanskoletnimi komunikacijskimi akcijami odlično odrezala in si priborila 1 zlato in 3 srebrna priznanja ter se v skupnem seštevku med finalisti uvrstila na 4. mesto.

Uspeh obeh znamk pa se je poleg podeljenih nagrad dokazal tudi na trgu – predvsem v odličnih prodajnih rezultatih in rastoči priljubljenosti obeh znamk med potrošniki. Prav zaupanje potrošnikov je tisto, ki dokazuje, da smo na pravi poti in se lahko še bolj odločno podamo novim izzivom naproti.

Alenka Rozman

Vodja komuniciranja

+386 (0)31 545 555

Ste polnoletni?

Vsebina strani je dostopna le starejšim od 18 let.

To spletno mesto vedno uporablja piškotke, ki so nujni za njegovo delovanje, z vašim soglasjem pa tudi analitične in oglaševalske piškotke. Z izborom opcije »Strinjam se« se bodo na vašo napravo namestili vsi piškotki. Če tega ne želite, to lahko spremenite s klikom na »Prilagodite nastavitve«. Več informacij najdete v politiki piškotkov.